Czasem igiełką, czasem szydełkiem a czasem drutami popełnię COŚ .......
Kategorie: Wszystkie | Druty | Haft | Różności | Szydełko
RSS
poniedziałek, 28 września 2009

sprawdź pocztę @ proszę.

Przepraszam wszystkich za osobistą prywatę :-)

czwartek, 24 września 2009

 

zupełna! Spokojnie człowiek się odchudzać nie może :-) Przy takich cukierasach wymiękam

http://szmatkalatka.blox.pl/2009/09/Szmaciane-cukierasy.html

środa, 16 września 2009

ale na takie się skusiłam

http://malowanyimbryczek.blogspot.com/

To jeden z trzech cukierasów :-)

 

wtorek, 15 września 2009

Was powita :-) Ooooooto Ona

i jeszcze szczegóły

Tu drobna dygresja. Choć sam wzór bardzo mi się podoba, to jestem nieco zawiedziona efektem. Okazuje się, że w oryginalnym zestawie była źle dobrana jedna mulinka. Zorientowałam sie niestety dopiero pod koniec wyszywania. Najgorzej wyglada to na kołnierzu. Oba kolory powinny być w tej samej barwie tylko innym odcieniu, łagodnie przechodzić między sobą. A tu jest czerwień i brzoskwinia. Pruć mi się nie chce, bo jest tego sporo ale jeszcze się "poprzyglądam" - zobaczymy. Napisałam oczywiście do sklepu o sytuacji z muliną. Muszę przyznac, że okazono duże zainteresowanie tą sprawą. Dostałam prawidlową mulinę (cały motek, szkoda tylko, ze tak późno się zorientowałam) i wzór niespodziankę w ramach przeprosin. Podoba mi się takia obsługa klienta.

wtorek, 08 września 2009

Oj musiałam się zapisać, bo takie wspaniałości, że hoho

http://gatto-pazzo.blogspot.com/2009/09/candy-gatto-pazzo-i-skadu-bawatnego.html

Jako, że posiadam tylko tytuł inżyniera, postanowiłam uzupełnić wiedzę. Jutro składam papiery na uzupełniające studia magisterskie na warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Proszę, trzymajcie za mnie kciuki, bo "chciałabym ale się boję...."

 

PS. Edytowałam wpis, bo już wiem, że bać się nie muszę. Nie idę na studia buuuuuu.........

Zaszły pewne "zmiany" (czyt.spore zmniejszenie pensji) w pracy i już po planach edukacyjnych :-(

poniedziałek, 07 września 2009

hafcik pokazuję. To drugi haft do kolekcji "haftów krawieckich" jak roboczo nazwałam tą serię. Przyznam się nieskromnie, że mnie sie bardzo podoba, lubie takie klimaty. Oceńcie sami:

Do oprawy planuję znależć ramy z naturalnego jasnego drewna i dołożyc kakaowe passaprtu. Ciekawa jestem efektu. Szkoda, że nie ma juz haftów z tej serii :-(

Rusza trzecia edycja "Drutowego Secret Pal" http://robotkowysecretpal.blog.pl/ , zapraszam, ja też wyślę zgłoszenie. Czas wysyłania zgłoszeń do 25 września, więc jest jeszcze troszkę czasu do zastanowienia :-)

 

środa, 02 września 2009

i wracam do Was. Najpierw jednak serdecznie PRZEPRASZAM za tak długą nieobecność. Wybaczcie proszę:

W czasie nieobecności niewiele haftowałam a i z tego jeszcze kilka drobiazgów poszło w świat bez sfotografowania, więc nie bardzo mam się czym pochwalić. Dziś może zaprezentuję pamiątkę komunijna jaką zrobiłam dla pewnego miłego chłopca :-)

Mam nadzieję, że z czasu zajrzycie do mnie :-)

 

PS. Może zauwarzyliście, że skasowałam z zakładek adresy odwiedzanych blogów. Stwierdziłam, że i tak wchodzę na wasze blogi z adresów w "ulubinych". A mam ich tam caaaaałe mnóstwo.

19:59, tayton , Haft
Link Komentarze (1) »